Kadra

Od 1 września 2011 roku nowym dyrektorm Przedszkola nr 34 jest pani mgr Sylwana Bartosiewcz.

Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia licencjackie na kierunku wychowanie przedszkolne na UMCS oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunki - padagogika.  Pani dyrektor jest absowenką  studiów podyplomowych kwalifikacyjnych z zakresu Pedagogiki Marii Montessori.

Nauczyciele:

Grupa M1

mgr Dorota Wróblewska - jest absolwentka UMCS na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem dyplomowanym.

mgr Grażyna Zychman - jest absolwentka UMCS na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem dyplomowanym.

Grupa M2

mgr Ewa Ochnio - jest absolwentka UMCS na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem mianowany.

mgr Barbara Zięba - jest absolwentka UMCS na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem dyplomowanym.

Grupa M3

mgr Małgorzata Ziemińska - Ochal - jest absolwentka UMCS na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem dyplomowanym.

mgr Agnieszka  Stadnicka - Rędzia - ukończyła studia licencjackie  na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika na UMCS. Jest absolwentkaą dwuletniego kursu w zakresie Edukacji Zindywidualizowanej zorganizowany przez Hogeschool Geldeland w Holandii. Jest nauczycielem dyplomowanym.

Grupa M4

mgr Beata Klej - jest absolwentką UMCS na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne oraz kierunku pedagogika studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem mianowanym.

W grupie pracuje również dyrektor Sylwana Bartosiewicz

Grupa M5

mgr Maria Filo - jest absolwentka UMCS na kieunku pedagogika w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolne. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem dyplomowanym.

W grupie M5 pracuje również Agnieszka Stadnicka - Rędzia i Ewa Ochnio

Grupa VI

mgr Magdalena Jakubczuk- Rudyk . Jest nauczycielem kontraktowym

mgr Maria Gutek - ukończyła Uniwersytet Śląski na kierunku pedagogika wychowania przedszkolnego.Jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Pedagogiki Marii Montessori. Jest nauczycielem dyplomowanym.

W przedszkolu pracują również:

1. Nauczyciel logopeda - Renata Kowalska

2. Nauczyciel języka angielskego -  Marta Marcola

3. Nauczyciel gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej - Anna Kozieł

4. Nauczyciel katecheta - siostra Agnieszka Krajnik

Kadra pedagogiczna to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem. Wszechstronne wykształcenie, powołanie do pracy z dziećmi gwarantuje wysoki poziom  wychowania i nauczania.

Nauczyciel montessoriański to  wartościowy człowiek, który mądrze  i rozsądnie towarzyszy swoim wychowankom każdego dnia.

W roku szkolnym 2016/2017 w przedszkolu realizowana jest podstawa programowa w oparciu o nastepujące programy:

1. "Kocham przedszkole" - wyd. WSiP

2. " Szkoła za rok" - wyd. Nowe Era
3. „Dziecięca matematyka” „ – Edyty Gruszczyk –Kolczyński Ewa Zielińska
4. „Kosmiczna Edukacja – Marii Montessori” Agnieszka Stadnicka – Rędzia, Dorota wróblewska, MałgorzataZiemińska - Ochal -  Program własny